درباره ما

موسسه فرهنگی دیجیتال رایان سیمای پرتو ماندگار

موسسه رایان سیمای پرتو ماندگار به شماره ثبت 425192 شرکتی است مهندسی - مشاوره ای ، که از تاریخ 91/03/17 بصورت تخصّصی در حوزه انفورماتیک به فعالیّت اشتغال دارد .

خط مشی انتخابی مدیران این موسسه در روند های پیش روی ، تلفیقی از دو خط مشی : رهبریِ اخلاق محور و تمایز در بازارِ روابط عمومی محور است !ضمن اینکه ، از دو خط مشی حفاظتی (دفاعی و حمله ای) نیز ، جهت حراست از مجموعه های درون سازمانی خود بهره جسته ، تا ضمن حفظ وضعیّت کلّی خود ، استحکامات استراتژیکی برای تمامی متعاملین با این شرکت تعیین نموده باشند !
گرایشهای فعّال و تعاملی و نیز پارادایم های متعدّدِ تجویزی ، توصیفی و حتّی ترکیبی نیز ، درشکل گیری استراتژی این موسسه بسیار حائز اهمیت بوده اند ولی هیچیک به تنهایی تأمین کننده ی سلائق و خواسته های مسئولین این موسسه نبوده و نیستند!زیرا نگاه متولّیان امر در این موسسه ، نگاهی فراسازمانی است که نه تنها به کسب منافع مادّی صِرف برای خود ، بلکه به پیاده سازی نوعی روابط عمومیِ منقّش به دین و اخلاق می اندیشند.
مطالب یاد شده به مقوله ی فعالیّتِ اقتصادیِ توأم با پژوهش در این موسسه اَنجامید تا در نتیجه ی آن محصولاتی بالقوه طراحی و یا جهت طراحی ، در دستور کار قرار گیرند که تحقّق آنها به تعبیر برخی کارشناسان ، استارت تحوّلات چشمگیر سالهای آتی خواهد بود.
اهداف این موسسه را می توان در دو سرفصل ذیل بیان کرد:
الف : درحوزه ی اقتصادی :
1 . دست یابی به جایگاه اوّلین و برترین شرکت مهندسی - مشاوره ای در کشور که توانسته با طرّاحی و اجراء نوعی مدلِ بازاریابی تجاری ، همزمان و به صورت تخصّصی ( با بهره گیری از مجوز های لازم ) به فعالیّت فرهنگی و اجتماعی نیز بپردازد .
2 .پیاده سازی مدلی از فروشگاه زنجیره ای به منظور تأمین و ارائه ی خدمات و کالای مورد نیاز مخاطبان در حوزه های اطلاع رسانی تجاری و بازاریابی .
3 .ارتقاء برند تجاری .
4 . سهولت در برقراری ارتباط با طیف هایِ مختلف اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و ... کشور ، به منظور مرتفع سازی بخش اعظمی از نیازهای تجاری ایشان .
5. فروش محصولات طراحی شده در حجم بسیار کلان و کسب منافع مادّی و معنوی .
6.تهیه ی انواع سبد خرید ، محتوی کالا و خدمات متنّوع اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی ، شامل سبد مصرفی ، حمایتی و تشویقی جهت تأمین نیازهای مشتریان .
7 . تحریک رقبای تازه به وجود آمده به چالش و تکاپو جهت ورود ایشان به رقابتی سالم با این شرکت با هدف هم زیستی مسالمت آمیز .
8 . قرار گرفتن نام این موسسه در کنار نام برترین کارآفرینان کشور ، با تحققّ اشتغال زایی پایدار .
ب : در حوزه ی اجتماعی ،فرهنگ:
1 . تعریف و پایه گذاری سبکی اسلامی ، ایرانی در حیطه ی بازاریابی به منظور نیل به رفاهِ اجتماعیِ بیشتر با عنوان اطلاع رسانی تجار .
2. القاء امید در جوانان ، به منظور ورود ایشان به عرصه ی کسب و کار.
3. ترویج بیش از پیش مباحث اجتماعی و فرهنگی در بین نوجوانان و جوانان.
4. تخصیص و هبه بخشی اعظمی از درآمدهای خالصِ حاصل از فعالیّت های تجاری ، به مباحث آموزشی در حوزه های فرهنگی و اجتماعی با استراتژی پیشگیری ، خصوصاً آموزش مهارتهای زندگی ، مهارتهای قبل ، حین و پس از ازدواج ویژه ی افراد مجرّد و در شُرُف ازدواج و متعاقباً حمایتهای مالی و ترویج این سنّت حسنه در جامعه البته به واسطه ی موسّسه خیریّه کوثر، به ترتیب شامل :
الف : ازدواج ، عشق ، خوشبختی ، بلوغ ، انحرافات جنسی و مهریه ، ویژه افراد مجرّد .
ب : احکام زناشویی ، مبانی اسلامی روابط جنسی زن وشوهر ، زفاف ، دوران بارداری ، دوران شیردهی ، حقوق متقابل زن و شوهر ، همسرداری ، فرزند پروری ، حقوق فرزند بر والدین و طلاق ، ویژه افراد در شُرُف ازدواج .
رسالت این موسسه : رسالت بی بدیل این موسسه ایفاء نقش مشاور و ارائه ی تعریف جدیدی از یک الگوی روابط عمومی نوین و فرآوری شده درلایه های متعدّد اجتماع است . عملکردی پایه ای که به طور محسوس و ملموسی به ایجاد حُسن نیّت بین بین تمامی فعّالان اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و ... ختم خواهد شد.
محصولات این موسسه :
در ذیل عناویل محصولات و نمایندگی های قابل واگذاری این موسسه درج گردیده است .
مجری برگزاری کارگاه های آموزشی در تمامی حوزه ی مهندسی – مشاوره ای
2 نمایندگی بیلبورد جیبی هوشمند
3 نمایندگیِ سیستم های ارزش افزوده یِ سامانه ی پیام کوتاه
4 نمایندگی هوشمندسازی نهادهای دولتی و خصوصی
5 عکسبرداری پانورما و تولید تور مجازی
6 واگذاری اینترنت پرسرعت
7 تولید و پخش نرم افزارهای تحت وب و ویندوز
8 نمایندگی فروش هاست و دامنه
9 فروش سخت افزارهای رایانه ای
10 تولید وپخش نرم افزارهای چند رسانه ای

ما با ایجاد ارتباطی اثربخش بین شما و مشتری هایتان به خلاقیت در اطلاع رسانی و نیز ماندگاری در اذهان عمومی همراه شما هستیم تا با اقتدار در آرامش به اوج برسید.
سیمای ماندگار با کسب سالها تجربه موفق در عرصه تبلیغات و با بهره گیری از فن آوری نوین و همچنین توجه به جدیدترین استانداردهای جهانی و تطبیق آن با فرهنگ اسلامی و سلیقه ایرانی و همکاری جمعی از آموختگان مهندسی کامپیوتر، فن آوری اطلاعات، طراحی، گرافیک، عکاسی، معماری، اقتصاد و بازرگانی قادر گردیده تا کارنامه درخشانی را از خود برجای گذارد و محصولات متمایزی را ارائه نماید.
تمرکز مدیران موسسه سیمای ماندگار به صورت یک گروه کاملا تخصصی معطوف به طراحی و ایجاد اثرهای برجسته، با بهره گیری از آخرین دستاوردهای هنر و تکنولوژی و کاربردهای آن در عرصه های اداری، تجاری، صنعتی، آموزشی،فرهنگی، هنری،اقتصادی، انتخاباتی و تبلیغاتی می باشد.
سیمای ماندگار  قادر است با بهره گیری از کادر مجرب خود در حوزه های اشاره شده انتظارات شما و مشتریتان را برآورده سازد

آدرس : تهران - میدان فلسطین - خیابان طوس - کوچه تبریزی - پلاک 19 - طبقه سوم واحد 3

تلفن :  88977812- 88970753-88976674-88971214-88979602-88950408  

 

پست الکترونیکی : sms.safir@yahoo.com 

شماره تلگرام: 09190772219 Telegram logo

در صورت تمایل می توانید از لینک زیر با ما در ارتباط باشید.

مطالب ارسالی شما در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی و در صورت نیاز به پاسخ ؛ اقدام لازم صورت می پذیرد.